Congratulations - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se
Odebírat novinky pomocí RSS Články označené Congratulations

Když mi byla nabídnuta spolupráce v Longrun.cz, byla jsem mile překvapena. Začala jsem ihned zjišťovat, jakou má povinnost reprezentant a v čem bych měla převážně pomoci. Úkol zněl jasně: “Rozběhat České Budějovice“! Věděla jsem, že najít běžce v Českých Budějovicích nebude jen tak, ale přesto jsem se na tento úkol těšila. Oslovila jsem ještě mou kamarádku, skvělou běžkyni Evu Joštovou, která mi slíbila pomoci se vším potřebným. Začaly jsme tou nejjednodušší cestou – založily jsme skupinku na facebooku. V únoru jsme začínaly v podstatě na nule a nyní se běžecká skupinka v Českých Budějovicích může chlubit už 62 členy. Aktivně na tréninky chodí lidí sice méně, ale za to poctivě. Ve skupině panuje skvělá atmosféra, všichni se navzájem podporujeme a fandíme si navzájem. V brzké době uskutečníme i nějaké to posezení, abychom se i více poznali.

A teď něco motivačního aneb jděte si za svými sny! Chce to jen běhat a vytrvat. Já si svůj sen už splnila a to tuto neděli J .

Odpovědi (0) Přejít do diskuze >

K tomuto článku zatím není žádná reakce.

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat

Odpovědi (0) Přejít do diskuze >

K tomuto článku zatím není žádná reakce.

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
Oštítkováno: Congratulations Můj běh
Počet zobrazení: 1563
0
Posláno od v kategorie Upoutávky

A léta běží. Všem stejně. Včera v 16hod a 36 minut jsem tak vstoupila do další z pětiletých kategorií. Zatímco náš nejmenší drobeček před několika dny oslavil 5 měsíců, já už rovných 480.

Ani veteránské embryo už nejsem. Rovnýma, občas bolavýma nohama jsem vyskočila z nejmladší kategorie. Poslední dobou se také vyrojila spousta (ne vždy) mladších bab, co se mezi nimi propadám stále hlouběji do startovního pole. Ještě ale nejsem za zenitem. Nejpozději až mně špunti konečně zase nechají pořádně vyspat, blýskne se na lepší časy a pořádně si zazávodíme. Motivace pro všechny!

Je to hodně? Jak pro koho. Jak praví klasik: jsou mezi námi dvacetiletí starci a osmdesátiletí mladíci. Mezi námi děvčaty tomu není jinak. Máme toho ještě spoustu před sebou,že? Mnozí z dříve narozených atletů s plnými skříněmi medailí z vrcholných světových soutěží, touto dobou teprve začínali běhat. Jiní netušili, že běhat ještě začnou. Na dobré výkony jestě není pozdě, i když asi i ten největší optimista (včetně mně) zažívá chvíle, kdy si připadá jako vyždímaný citrón a taky se tak tváří...

Když mi bylo asi 25, trenér Tonda Kábele mi o veteránské atletice říkal. Ti, kteří se tomu tenkrát jen zasmáli, už většinou taky neběhají. Já už tenkrát věděla, že je to přesně pro mně. Na dráze i mimo ni potkávám řadu skvělých lidí, naladěných na stejnou vlnu. Ve valné většině kolem sebe vyzařují spoustu pozitivní energie. Ve valné většině je to také naše volba, jak se svým životem a jeho energií naložit. Která z cest je lepší: rezignovat a spláchnout to pivem, nebo mít nějaké ušlechtilejší cíle?

Kdesi jsem četla super postřeh-srovnání lidí s auty. Můžeme být starými zflikovanýni kraksnami, nebo dobře udržovanými veterány, kterým to stále dobře jezdí a za nimiž se každý rád podívá...

Oštítkováno: Congratulations
Počet zobrazení: 1128
0

Stejně jako v roce minulém měly i letos naše aktivní maminky možnost soutěžit o ceny. Byly vypsány dvě kategorie, aby se mohly bez obav a s motivací zapojit i ty, které zrovna nemusí být každý týden na závodech a svůj běh si užívají. Loni poprvé byla vyhlášena také virtuální soutěž - předběhni mně! To se podařilo prvním dvěma vítězkám hlavní kategorie.

V kategorii Závodnice získala první místo opět Radka Sykorová, druhá cena putuje do Šenova za Ivanou Zbořilovou a třetí do Bukovic za brzy pětinásobnou maminkou Barborou Vemolovou. V kategorii Labužnic zvítězila Zuzana Janglová z Kolína. Cenu losovanou pak vyhrává Hanka Tragerová z Prahy. Do losované soutěže se mohly zapojit nejen ostatní maminky, ale rovněž všichni registrovaní.

I v roce 2013 pro vás budeme mít soutěže jak pro maminky, tak pro všechny ostatní registrované běžce, a to i z řad tatínků a chlapů obecně, aby nás snad někdo nenařkl z diskriminace... Přesná pravidla se v těchto dnech dolaďují, ruku v ruce s dalšími změnami, které by vše měly zjednodušit jak pro vás, tak i pro nás. Sledujte proto další informace a nezapomínejte mezitím aspoň trochu běhat:)

Oštítkováno: Congratulations Maminky Závody
Počet zobrazení: 1224
0
Posláno od v kategorie Tipy pro vaše závody

Longrun opravdu výrazně zabodoval. Naše členky Dáša a Radka zvítězily (opravdu obě) ve velmi prestižním celoročním "Lívancovém poháru" v Běhu na Dvě míle ve Stromovce.
Další členky také úspěšně bodovaly, ale Dáša a Radka jsou prostě nejlepší, takže gratulujeme. Za celý rok nasbíraly shodný počet bodů a tak se dělí o první a druhé místo. Cenu si převezmou 5.1.2013 ve Stromovce po zahájení dalšího ročníku. Doufáme, že bude stejně úspěšný.

Oštítkováno: Congratulations Závody
Počet zobrazení: 1119
0