Není všem sportům konec - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se

Není všem sportům konec

Posláno od v kategorie Tipy pro vaše závody
 • Velikost písma: Větší Menší
 • Počet zobrazení: 259380
 • Přihlášení k odběru novinek
 • Tisk

Taky máte pocit, že toho běhu kolem Vás je tolik, že stačí sedět u TV, živit se, pojit se a jste v centru dění běhu? Sakra, neříkejte mi, že běh pohltil všechny osoby, co běhají?
Je to drsné, je to možná nevhodné, ale OK, žijeme v 21. století, moderní již nejsou žaluzie na dálkové ovládaní, klimatizace v autech, od teď všichni běháme, jedno jak, jedno kde, jedno kolik, jedno za kolik, ale běháme a navíc, svěřujeme se tím facebooku,johoooooo!!!
A navíc, čteme milion článků o b
ěhu, protože to čte ten a tamten a taky ta a ona, no a navíc, čte to i sousedka, a probůh, i moje teta ví, co je to VO2 max, v jaké tepovce hubnete, v jaké se zlepšujete.... sakra, lidi, buďte sví, vždyť běh je, byl a asi i bude a hlavně, není pro všechny, a když už pro Vás je, je nutné vkládat hodnoty "co kdy kde za kolik a proč" atd. do toho, co Vás baví?
Není té techniky kolem nás dost? Co běhat jen proto, že prostě běhat chceme My, Já, Ty, Ten, Ta, Tamti, a to svobodně, jak to cítíme, bez omezení, bez hlídání tepovky,vždyť podle dechu, mnohdy lapání po dechu, bušícího srdce poznáme, že jsme asi malinko přepálili, ale vadí to?
Pokud jsme si to užili, i kdyby jen kilák, pak ten pocit "bylo to super" stál za to, i kdyby Vám pak počítač zobrazil Váš tep v červených číslech a ještě třeba s výhružkou, že další trénink dejte nejdřív za xy hodin...zeptal se mi snad počítač,jak se cítím?
  
Takže běhejme, ale ne proto, že běhá tamten moderátor, ta modelka, ta sousedka….! Běhejme jen proto, že běhat chceme, nikoli proto, že bychom měli… už tak toho "měli bychom" máme v našich životech dost, vstát, jít do práce, jít tam a taky tam, respektovat zákony, dodržovat předpisy, jezdit opatrně.... a navíc, není všem sportům koncem!!!
Good luck všem! 

Kačka 

www.katkakaspar.cz

www.facebook.com/bjurm


P. S.: Není feeling jako feeling!

Odpovědi (0) Přejít do diskuze >

K tomuto článku zatím není žádná reakce.

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
0
Oštítkováno: Můj běh Vaše příspěvky