Běžecký desetiboj-den druhý - Články Longrun.cz

Články Longrun.cz

Všechny články, které kdy byly publikovány na serveru Longrun.cz.

 • Úvod
  Úvod Zde najdete seznam všech napsaných článků.
 • Kategorie
  Kategorie Zde najdete seznam všech kategorií.
 • Štítky
  Štítky Zde najdete seznam všech použitých štítků.
 • Blogeři
  Blogeři Zde můžete hledat své oblíbené autory.
 • Týmy
  Týmy Zde najdete články autorských týmů.
 • Přihlásit se

Běžecký desetiboj-den druhý

Posláno od v kategorie Závodili jsme
 • Velikost písma: Větší Menší
 • Počet zobrazení: 1191
 • Přihlášení k odběru novinek
 • Tisk

Přítuhuje...

Druhý den je zpočátku ještě v pohodě. Lze to přirovnat k zápolení na lize, pokud jděte více disciplín. Nebo taky k soustředění, kde jdete dvoufáz. Večer po dvou dnech toho asi budeme mít všichni plné zuby. Ještě aby vydrželo počasí, má pršet a taky zmrzlíci vyhrožují svou návštěvou, což by tady v podhůří Krkonoš bylo asi dost drsný.

Na další dny jsme sesazení do rozběhů na základě včerejších výkonů. Vyjde z toho jakási predikce na konkrétní disciplínu. Podle toho bych měla jít stovku za 14,54, trojku za 11.56 a půlku za 2.41. Zhruba to odpovídá. Stovka mi vyšla dobře. Po dlouhých letech zase sprinterské rozcvičení...a hup do bloků, jako zamlada. Start mi vždycky šel, nohy se rozjely jak před dvaceti lety a bylo z toho 14,79. V celkovém pořadí jsem se díky tomu dále nepropadla.

Na trojku je dusno, honí se mraky, v Praze od rána leje a je otázkou času, kdy to přijde sem. Ale pod dvanáct to být musí. To by byla krize, kdyby ne. Běhala jsem minimálně o půl minuty lépe a před dvěma týdny jsem poprvé nedala Coopera na 3 kilometry. Achjo. Jdu aspoň na těch dvanáct, lehce rychleji. Únava se projevuje, jazyk se lepí na patro a po vzájemném předbíhání mi definitivně ujela holčina, které je prý patnáct. Propadnu do cíle za 11,52,99 a jdu o příčku nahoru.

Den končí osmistovkou. S vědomím, že na střední nemám natrénováno, vidinou zítřejšího náročného dne a stoupající tíhou v nohách, ale se zbožným přáním dostat se pod dvě čtyřicet, jdu obejmout blízký strom. Zas jako vždy můžu jen odhadovat, na kolik jít, pomáhá mi opět kouč Honza a k tomu celá rodinka. Dětičky mi hezky fandí. První kolo se držím vzadu, ale postupně se řadím na druhou pozici, kterou udržím. V cíli jsem dokonce pod 2.39.

Panuje tu skvělá atmosféra, postupně se seznamujeme s dalšími běžci, přibývá jmen, co si pamatujeme a fandíme si navzájem. Také rodinka je skvělá. Matěj i Lada skvěle fandí, jsou slyšet na půlku stadiónu, a taťkovi moc děkuji za to, že jel s námi a hlídal je tu, první den vzal ty starší do Dvora na Safari a vozí v kočárku Daliborka. Zítra to bude ovšem náročné...


 

Odpovědi (1) Přejít do diskuze >

Rychlá odpověď

Pro možnost účastnit se diskuze se nejprve musíte přihlásit. · Přihlásit se · Registrovat
0
Oštítkováno: Můj běh Závody
je, to je super:)
já si ted dala bezecky desetiboj, narocny ale pekny. Tak at to beha i dále, a samoyrejme i fotečky vítány!