Domů - Longrun.cz

Longrun na tento den

Maratonské minisoustředění ve Stromovce

Pokud ještě stále nevíte, kdy a kde si dát svůj předmaratonský dlouhý běh, pak neváhejte a pojďte do toho s námi. Zde jsou poslední aktualizace a informace pro vás, stejně jako odpovědi na některé vámi kladené otázky:

Bude mi při dlouhém běhu někdo hlídat věci a občerstvení za tu stovku?
Na vše myslíme, a proto jsme na náš sobotní běh dohodli malou šatnu a sprchu v areálu tenisového klubu Sparta Praha, cca 150metrů od srazu. Super!
V pátek si budete moci nechat věci v našem červeném Longruním autě. Při pátečním tréninku se tolik nezapotíte, budeme si hodně povídat. Občerstvení také bude: banány, voda, ionty a rozinky, které pro vás přivezeme. Běh bude koučovaný, tedy služby trenéra v ceně, dozvíte se mnoho z toho, co by se vám na maratonu mohlo hodit.

Číst dál

Co jsme napsali

Okolo Hradce běhat se nám chce…
Závody, na které se mohou těši...
První závod za námi – a co dál? (1.)
Tak a hotovo, super! Právě jst...
Pět kroků ke zrychlení
Běháte už nějaký pátek. Vaše č...
PROTAHOVACÍ CVIKY NA KRČNÍ PÁTEŘ
Cvičit můžeme ve stoje (běžeck...
 • bezecke skupiny thumb

  Naše běžecké skupiny
 • treninkovy plan thumb
  Chci tréninkový plán
 • zacit behat thumb
  Chci začít běhat
 • mamina klub thumb
  MAMINA klub
 • zdrava pater thumb
  Chci zdravou páteř
 • seminar thumb
  Kursy a semináře

Nej články

Nej diskuze

Vytisknout

Proč běhat? Na každý pád…

Běh je spolu s chůzí přirozený pohyb. Bez běhu není života. Co vlastně k běhu potřebujeme? Hledáte pohyb, který by vás opravdu bavil? Volte běh! O běhu a běhání zábavně. Během k lepší postavě, kondici a zdraví! Běhám, tedy jsem. Běháš stále ještě sám či sama? Ryba plave, pták létá a člověk běhá, řekl kdysi slavný běžec Emil Zátopek. Běháme o závod i pro radost. Běháte a stále ještě neznáte Longrun.cz? Je čas to napravit. Víte, že malé děti při svých hrách běžně naběhají deset až patnáct kilometrů denně?Běhal/a bych, ale…Tak se nevymlouvej a běhej! Kolik máš naběhánoBěhajíce, přijdu na spoustu dobrých nápadů…

Partneři webu

Dakini Strollering Aby porod nebolel Fivefingers Pracující máma Casri Vysoký les Světlo pro svět Most Benecykl nefdesanté Fitnessie Buď-fit.cz